700 HUF
1,81 EUR, 2,00 USD
B. Czeke Vilma: Édesanyám hol vagy? Dés, 1942, Dési Szórvány Gyermekotthon Pártfotóbizottsága. Márton Lajos rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.