3 000 HUF
Bátorligeti mesék. Ortutay Gyula gyűjtése. Az oldalszámozáson belül Buday György 8 színes fametszeteivel. [A meséket Fedics Mihály 86 éves bátorligeti lakos mondotta.] Hungária Könyvek 4. Bp., 1937, Hungária, 84+3 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos, ketté szakadt papír védőborítóban, sérült, kissé hiányos gerinccel.