1 200 HUF
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe kalandjai. Defoe könyve nyomán elmeséli: Benedek Elek. Bp., é.n., Dante. Hatodik kiadás. K. Sávely Dezső rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.