3 600 HUF
Ezeregy éjszaka legszebb regéi. Az ifjúság számára átdolgozta Benedek Elek. Hampel József rajzaival. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél meglazult, ajándékozási sorokkal, kissé kopottas állapotban.