800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Gogol: A legvitézebb közákkapitány. Tárász Bulyba rendkívüli élete. Gogoly regényéből az ifjuság számára átdolgozta: Szalacsy Károly. Bp.,1938,Rekord. Roxi rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.