17290. 411. Closed Online auction Books: Tales
600 HUF
0 HUF
Hajdu Zoltán: Forró vizet a kopacnak! Andrássy Zoltán illusztrációival. A borító Nicu Rusu terve. Bukarest, 1972., Ion Creanga. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza kötéssel.
Photo of the item taken by : nagy_andras