1 200 HUF
10
Kúnos Ignác: Nippon-ország naposkertje. Japán népmesék. Tokyama Koichi elmondása után Ãrta - - után. Bp.,[1923],Athenaeum, 4+244 p. A borÃtó Fáy DezsÅ‘ munkája. Az oldalszámozáson belül egészoldalas rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval.