17283. 411. Closed Online auction Books: Tales
2 400 HUF
0 HUF
P. Ábrahám Ernő: A csudaszarvas. Bp., 1925, Pallas. Jaschik Álmos képeivel és könyvdíszével. Kiadói félvászon kötés, gerincnél szakadással, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert