1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Reid, Mayne: Vilmos a hajósinas. Bp., én., Révai. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, két lap kissé laza és kissé foltos.