1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Tábori Pál: A mafekingi fiúk. Bp., 1933, Pantheon. Székely-Kovács Olga rajzaival illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a hátsó kötéstábla belsején ceruzás firkával.