Books: Tales Number of items: 30
2502054
17290
411
600
Books: Tales
Other collectibles
Hajdu Zoltán: Forró vizet a kopacnak! Andrássy Zoltán illusztrációival. A borító Nicu Rusu terve. Bukarest, 1972., Ion Creanga. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza kötéssel. 2562359
17291
411
Books: Tales
Other collectibles
Nast, Clara: Csöppike tavasza. Bp., Nova. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 200 HUF
2560525
17292
411
Books: Tales
Other collectibles
Reid, Mayne: Vilmos a hajósinas. Bp., én., Révai. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, két lap kissé laza és kissé foltos.
1 400 HUF
2530775
17293
411
Books: Tales
Other collectibles
Frances Clarke Sayers: Tag-Along Tooloo. Illustrated by Helen Sewell. New York, 1947, The Viking Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel.
2530751
17294
411
Books: Tales
Other collectibles
Szegváry Mihály: Hétpróbás társaság. Regény Szűr-Szabó József rajzaival. Bp.,é.n.,Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.
2530732
17295
411
Books: Tales
Other collectibles
F. H. Burnett: A kis lord. Elbeszélés az ifjúság számára. Ford.: Névy Béla. Kiadói illusztrált félvászon-kötés,kopott,kissé foltos borítóval.
2530760
17296
411
Books: Tales
Other collectibles
Gogol: A legvitézebb közákkapitány. Tárász Bulyba rendkívüli élete. Gogoly regényéből az ifjuság számára átdolgozta: Szalacsy Károly. Bp.,1938,Rekord. Roxi rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
2561901
17297
411
Books: Tales
Other collectibles
Sas Ede: A fölkelő nap hősei. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 800 HUF
2525757
17298
411
Books: Tales
Other collectibles
Tábori Pál: A mafekingi fiúk. Bp., 1933, Pantheon. Székely-Kovács Olga rajzaival illusztrálva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, a hátsó kötéstábla belsején ceruzás firkával.
1 000 HUF
2533830
17299
411
600
Books: Tales
Other collectibles
Csukás István: Nyár a szigeten. Szeged, 2013., Könyvmolyképző Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 2534085
17300
411
700
Books: Tales
Other collectibles
B. Czeke Vilma: Édesanyám hol vagy? Dés, 1942, Dési Szórvány Gyermekotthon Pártfotóbizottsága. Márton Lajos rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
2534102
17301
411
700
Books: Tales
Other collectibles
Mozi Bandi kalandjai. Regényes elbeszélés. Bp., én., Tolnai. K. Sávely Dezső illusztrációival. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035