Books: Technics Number of items: 19
2555509
17181
411
Books: Technics
Other collectibles
Babucs Éva (szerk.): Óraművek. Időutazás korok, szerkezetek, stílusok és márkák. 1997, Geopen. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
2561906
17182
411
Books: Technics
Other collectibles
Tarján Ferenc: Hogyan születik a találmány. A technika és tudomány legújabb vívmányai. DEDIKÁLT! Bp., 1935, Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 800 HUF
2555729
17183
411
Books: Technics
Other collectibles
Kincses Károly: Hogyan (ne) bánjunk (el) régi fényképeinkkel? Amit a régi fényképekről tudni kell. Gödöllő, 1987. Papírkötésben, Csak 500 pld
2 000 HUF
2555733
17184
411
Books: Technics
Other collectibles
dr. Schuller Aladár: A fényképezés eljárásai és receptjei. Bp., é.n. Fény. Kiadói papírkötésben
1 200 HUF
2557974
17185
411
Books: Technics
Other collectibles
Möller Károly: Építésio hibák és elkerülésük. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai É. 31. füzet. Bp., 1945., Egyetemi-ny. Kiadói papírkötés. + Világítástechnikai alapfogalmak, tervezés és számítási példák. Összeáll.: Willheim Gusztáv. Világítástehnikai Állomás. Bp., 1940., Ifj. Kellner Ernő. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2555663
17186
411
Books: Technics
Other collectibles
Babajev - Kudrjavcev: Repülőjátékok és modellek. Bp., 1948, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2559651
17187
411
Books: Technics
Other collectibles
1 200 HUF
2561064
17188
411
Books: Technics
Other collectibles
Die deutschen Flugzeuge in Wort und Bild. Berlin, 1912. Leipzig. Kiadói papírkötésben Foltos lapokkal,. kissé sérült borítóval
1 600 HUF
2498598
17189
411
Books: Technics
Other collectibles
2 000 HUF
2543634
17190
411
Books: Technics
Other collectibles
2 000 HUF
2543468
17191
411
Books: Technics
Other collectibles
Zeiss Ikon C 352. b. sz. ismertető fényképezőkészülékek és azok tartozékairól. 1930. Dresden, 1930, Zeiss Ikon A.G., 80 p. Zeiss árukatalógus gazdag fekete-fehér képanyaggal, benne fényképezőgépekkel, kinematográfiai készülékekkel, alkatrészekkel, kellékekkel. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
2433704
17192
411
Books: Technics
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035