1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Tarján Ferenc: Hogyan születik a találmány. A technika és tudomány legújabb vívmányai. DEDIKÁLT! Bp., 1935, Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.