15000.
411. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
10 000 HUF
Deér József (szerk.): Erdély. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat, 283 p.+136 (képtáblák) t.+22 (térképek) t.+4 (térkép-mellékletek) t. Nagyon gazdag, nagyrészt fekete-fehér fotóval illusztrált kiadvány, de közte pár színes is. Valamint jó részt színes térképek, és a kötet végén térkép-mellékletek. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, a hátsó borítón és a gerincen foltokkal, de ezt leszámítva jó állapotban.