15003.
411. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Posta mérnöki szolgálat. 1887-1937. Szerk.: Rimótzy Mihály, Hajnóczy Vilmos, Magyari Endre et alii. Bp, [1938.],Stádium-ny., 18+368 p. + 50 (fekete-fehér fotók) t. + 8 (arckép gyűjtemény) t. + 9 (színes reklámgrafika, jelzettek a nyomaton (Tetlák R.)) t. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói festett egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval, jó állapotban.