Emlék-lapok a Miskolczi Református Egyház Kossuth-utcai temploma fennállásának 100-ik évfordulója alkalmából. Szerk. Tüdős István. [Miskolc, 1908, László Nyomda], 15+1 p. Javított gerincű papírkötés, foltos elülső borítóval, pótolt hátsó borítóval.
1985-1987 Miskolci fotográfiával kapcsolatos tétel, 4 db: A miskolci fotográfia 1945 előtt. Kiállítási katalógus. Bp., 1986., Miskolci Galéria. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötés.; Miskolci fotográfia 1945 után. Kiállítási katalógus. Bp., 1985., Miskolci Galéria. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Papírkötés.; A miskolci fotográfia története. Hermann Ottó Múzeum Miskolci Fotótörté...
Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. 355 képpel, számos szövegközti ábrával és egy térképpel. Bp.,[1934], Somló Béla, 275 p. Második kiadás. A 80. és 273. oldalak között rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzővel.
Budapest a gyógyfürdők városa. Bp., 1943, Budapesti Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság, (Hungária-ny), 63 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, a borító felül kissé elvált a könyvtesttől, kissé foltos lapokkal.
Barna Gábor: Néphit és népszokások a Hortobágy vidékén. Bp., 1979, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé foltos felső lapélekkel, jó állapotban.
Steve Kane-Angela Milne-Chenjerai Mutumbi: Távoli tájak, közeli emberek I.: Anglia, Kanada, Zimbabwe, England, Canda, Zimbabwe. Székesfehérvár, 2014., Globe. Kiadói papírkötés.
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős, s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület. Bp., 1987, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Fekete-fehér képekkel, térkép melléklettel. Az 1929-es reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.