Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 238
2550099
30750
411
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:1- (eredetileg PP)
1 800 HUF
2426417
30751
411
44000
Numismatics
44 000 HUF
2560344
30752
411
Numismatics
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek" Ag emlékérem (31,34g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) kis patina
7 000 HUF
2161334
30753
411
500
Numismatics
1993. "XV. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." aranyozott Br emlékérem "XVth INTERNATIONAL CONGRESS OF GERONTOLOGY - JULY 4-9 1993. BUDAPEST, HUNGARY" (42,5mm) T:1 2309169
30754
411
Numismatics
1993. "Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége - 1918-1993 / Szívembe hordom én a lángot, - szívembe hordom a napot, - Óh gyújtsatok rokon világot, - Én látok; ti is lássatok! - Reviczky Gy." öntött Br emlékérem. Szign.: MI (77mm) T:1-
1 200 HUF
2556840
30755
411
11000
Numismatics
1994. "Nemesfémművesek Ipartestülete - Mesterserleg vacsora 1994 / Budapest" peremen jelzett Ag emlékérem (36,57g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina
11 000 HUF
2559984
30756
411
Numismatics
1994. "DKG fennállásának 50. évfordulójára 1944-1994 / A magyar olajipar szolgálatában Nagykanizsa" ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:2 (PP) patina, felületi karc
3 000 HUF
2561367
30757
411
Numismatics
1994. "Patrona Hungariae 1994" Ag emlékérem (15,67g/0.925/39mm) T:1- (eredetileg PP)
3 600 HUF
2558718
30758
411
Numismatics
1997. "Cegléd és Vidéke Unghváry László Borrend" Br emlékérem, nyakszalagon (85mm) T:2- patina
4 000 HUF
2437734
30759
411
Numismatics
1998. "VI. Agrárökonómiai Tudományos Napok - Earl Heady - Gyöngyös '98" egyoldalas öntött Br plakett (87mm) T:2
3 000 HUF
2437732
30760
411
Numismatics
2000. "VII. Agrárökonómiai Tudományos Napok 2000" egyoldalas öntött Br plakett (89mm) T:2
3 000 HUF
2560321
30761
411
7500
Numismatics
2000. "A Nemzet Biztonságáért / Mátyás király" Ag emlékérem (31.37g/0.999/42mm) T:1- (PP) felületi karcok
7 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035