DN "Feszty Árpád: A magyarok bejövetele": "Árpád fejedelem", "Szláv hadifoglyok", "Az áldozatra szánt fehér ló", " A táltos", "A lovasroham" és "A magyar szekerek bevonulása" ezüstözött, festett Cu-Zn négyzet alakú emlékérmek tanúsítvánnyal, eredeti, sérült díszdobozban (30x30mm) T:PP kis patina
DN "A legértékesebb magyar érmék" 24xklf aranyozott vagy ezüstözött Cu emlékveret "COPY" jelzéssel, mahagóni fa éremtartóban, tanúsítványokkal és tulajdonosi tanúsítvánnyal T:PP
Svájc DN "Tell Vilmos legendája / Az alma eltalálása" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Switzerland ND "Die Legende der Wilhelm Tell / Der Apfelschuss" gilt metal commemorative medallion (70mm) C:PP
Svájc DN "A svájci ezüstfrank története / Luzern Kápolnahíd" ezüstözött fém emlékérem, benne 1956. 1Fr Ag aranyozva (50mm) T:PP Switzerland ND "Die geschichte des Schweizer Silberfranken / Luzern Kapellbrücke" silvered metal commemorative medallion with 1956. 1 Franc Ag gilt (50mm) C:PP
Svájc DN "A svájci ezüstfrank története / Csatlakozás az OECD-hez" ezüstözött fém emlékérem, benne 1961. 1Fr Ag aranyozva (50mm) T:PP Switzerland ND "Die geschichte des Schweizer Silberfranken / Beitritt zur OECD" silvered metal commemorative medallion with 1961. 1 Franc Ag gilt (50mm) C:PP
Svájc DN "A svájci ezüstfrank története / "A fizikusok" világpremier" ezüstözött fém emlékérem, benne 1962. 1Fr Ag aranyozva (50mm) T:PP Switzerland ND "Die geschichte des Schweizer Silberfranken / Uraufführung "Die Physiker" " silvered metal commemorative medallion with 1962. 1 Franc Ag gilt (50mm) C:PP