Szovjetunió 1967. 10k-1R Cu-Ni (5xklf) "Az Októberi Forradalom 50. évfordulója" T:2-3 Soviet Union 1967. 10 Kopecks - 1 Ruble Cu-Ni (5xdiff) "50th Anniversary of the October Revolution" C:XF-F
Szovjetunió ~1970-1980. "Lenin" aranyozott fém plakett hátlapon akasztóval támasztóval (102mm) + V. Zevin, G. Golikov: Vlagyimir Iljics Lenin élete és munkássága. Moszkva, Novosztyi Sajtóügynökség kiadója, 1974. használt állapotban T:1- Soviet Union ~1970-1980. "Lenin" gilt metal plaque, on the back with hanger and supporter (102mm) + V. Zevin, G. Golikov: Vlagyimir Iljics Lenin élete és munkásság...
Szovjetunió 1977. 5R "Tallinn" + 5R Ag "Leningrád" + 10R Ag "Moszkva" eredeti, de sérült "XXII. Nyári Olimpiai Játékok, Moszkva, 1980" műanyag dísztokban T:BU patina Soviet Union 1977. 5 Rubles "Tallinn" + 5 Rubles Ag "Leningrad" + 10 Rubles Ag "Moscow" in original, but damaged "XXII. Summer Olympic Games, Moscow, 1980" plastic case C:BU patina Krause Y#148, Y#146, Y#149
Szovjetunió 1977. 5R "Kijev" + 5R Ag "Minszk" + 10R Ag "A Szovjetunió térképe" eredeti "XXII. Nyári Olimpiai Játékok, Moszkva, 1980" műanyag dísztokban T:BU patina Soviet Union 1977. 5 Rubles "Kyiv" + 5 Rubles Ag "Minsk" + 10 Rubles Ag "Map of the Soviet Union" in original "XXII. Summer Olympic Games, Moscow, 1980" plastic case C:BU patina Krause Y#145, Y#147, Y#150
Szovjetunió 1978. 5R "Magasugrás" + 5R Ag "Díjugratás" + 10R Ag "Rúdugrás" eredeti, de sérült "XXII. Nyári Olimpiai Játékok, Moszkva, 1980" műanyag dísztokban T:BU patina Soviet Union 1978. 5 Rubles "High jumping" + 5 Rubles Ag "Equestrian Show Jumping" + 10 Rubles Ag "Pole Vaulting" in original, but damaged "XXII. Summer Olympic Games, Moscow, 1980" plastic case C:BU patina Krause Y#156, Y#157, Y...
Szovjetunió 1979. 10R Ag "Röplabda" + 10R Ag "Kosárlabda" eredeti, de sérült "XXII. Nyári Olimpiai Játékok, Moszkva, 1980" műanyag dísztokban T:BU patina Soviet Union 1979. 10 Rubles Ag "Volleyball" + 10 Rubles Ag "Basketball" in original, but damaged "XXII. Summer Olympic Games, Moscow, 1980" plastic case C:BU patina Krause Y#168, Y#169
Szovjetunió 1979. 5R "Súlyemelés" + 5R Ag "Kalapácsvetés" + 10R Ag "Cselgáncs" eredeti "XXII. Nyári Olimpiai Játékok, Moszkva, 1980" műanyag dísztokban T:BU patina Soviet Union 1979. 5 Rubles "Weightlifting" + 5 Rubles Ag "Hammer throwing" + 10 Rubles Ag "Judo" in original "XXII. Summer Olympic Games, Moscow, 1980" plastic case C:BU patina Krause Y#166, Y#167, Y#171
Szovjetunió 1979. 10R Ag "Boksz" + 10R Ag "Súlyemelés" eredeti, de sérült "XXII. Nyári Olimpiai Játékok, Moszkva, 1980" műanyag dísztokban T:BU patina Soviet Union 1979. 10 Rubles Ag "Boxing" + 10 Rubles Ag "Weight Lifting" in original, but damaged "XXII. Summer Olympic Games, Moscow, 1980" plastic case C:BU patina Krause Y#170, Y#172
Szovjetunió 1980. 5R Ag "Íjászat" + 1980. 5R Ag "Gimnasztika" nem saját, "Bulgária 1300 éves" műbőr tokban T:1 (eredetileg PP) Soviet Union 1980. 5 Rubles Ag "Archery" + 5 Rubles Ag "Gymnastics" in not original, "Bulgaria's 1300th anniversary" case C:UNC (originally PP) Krause Y#179, Y#180