18 000 HUF
Kovács Mihály (1819-1892) festménye után, Marin-Lavigne, Louis Stanislas (1797-1860) metszése: Árpád fejedelemmé választása. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Nyomtatta Lemercier Párizsban. A Pesti Müegyesület tagjainak az 1854. évre. Heyenként kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 49x73 cm