2 800 HUF
Lütgendorf-Leinburg, Ferdinand von (1785-1858): Filitzi Almássy Lajos, Szepes Vármegye Követye (követe), Bécs, 1827 (Magyar Pantheon). Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Restaurált. Lapméret: 27x20,5 cm