10961. 411. Closed Online auction Engravings
2 600 HUF
0 HUF
Rubens festménye után, Johann Lindner (1839-1906) metszése: Rubens P. Pál (önarckép). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben. 27x20 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf