10959. 411. Closed Online auction Engravings
2 600 HUF
0 HUF
Szent István király a honalapító. Litográfia, papír. 1900 körül. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 34,5x22,5 cm. Keret külső mérete 45x60 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf