10960. 411. Closed Online auction Engravings
3 000 HUF
19
0 HUF
cca 1900 I. Ferenc József portréja. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten (Holzschnitt von Richard Bong in Berlin). Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben, 34x23 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf