Hermann Krabbes (1840-1920) akvarellje után: Angyalvár, Szent Péter-bazilika és a Vatikán egy részének látképe, 1890 körül. Fischer&Wittig kromotipográfiája, Heinrich Riffart fotókromiája, lapszéli szakadásokkal, apró foltokkal, dekoratív üvegezett fa keretben, 16x24 cm
Szent István király a honalapító. Litográfia, papír. 1900 körül. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 34,5x22,5 cm. Keret külső mérete 45x60 cm
cca 1900 I. Ferenc József portréja. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten (Holzschnitt von Richard Bong in Berlin). Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben, 34x23 cm
Rubens festménye után, Johann Lindner (1839-1906) metszése: Rubens P. Pál (önarckép). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben. 27x20 cm
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J.Poppel: Kassai főegyház. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 13x17 cm
Samuel John Carter (1835-1892) festménye után, Alfred Lucas (1841-1886) metszés: Kiskutyák (The first taste). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 58x47 cm
Kovács Mihály (1819-1892) festménye után, Marin-Lavigne, Louis Stanislas (1797-1860) metszése: Árpád fejedelemmé választása. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Nyomtatta Lemercier Párizsban. A Pesti Müegyesület tagjainak az 1854. évre. Heyenként kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 49x73 cm
Samuel John Carter (1835-1892) festménye után, Alfred Lucas (1841-1886) metszés: Rókakölykök (Young freebooters). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 58x47 cm