Engravings

Number of items: 132

cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Siklós vára, acélmetszet, jelzett a metszeten, dekoratív üvegezett fa keretben, kissé foltos, 13x19 cm
10956.

3 000 HUF
7,96
8,57
11
cca 1898 Bismarck portré. Rotációs fametszet, papír, lap alja kissé foltos, 23x16 cm Üvegezett fa képkeretbaner.
10957.

2 000 HUF
5,31
5,71
Hermann Krabbes (1840-1920) akvarellje után: Angyalvár, Szent Péter-bazilika és a Vatikán egy részének látképe, 1890 körül. Fischer&Wittig kromotipográfiája, Heinrich Riffart fotókromiája, lapszéli szakadásokkal, apró foltokkal, dekoratív üvegezett fa keretben, 16x24 cm
10958.

2 000 HUF
5,31
5,71
Szent István király a honalapító. Litográfia, papír. 1900 körül. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 34,5x22,5 cm. Keret külső mérete 45x60 cm
10959.

2 600 HUF
6,90
7,43
cca 1900 I. Ferenc József portréja. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten (Holzschnitt von Richard Bong in Berlin). Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben, 34x23 cm
10960.

3 000 HUF
7,96
8,57
19
Rubens festménye után, Johann Lindner (1839-1906) metszése: Rubens P. Pál (önarckép). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben. 27x20 cm
10961.

2 600 HUF
6,90
7,43
cca 1850-1900 Kiel látképe. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, kissé kopott üvegezett réz keretben. 9,5x25,5 cm
10962.

2 600 HUF
6,90
7,43
22
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J.Poppel: Kassai főegyház. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 13x17 cm
10963.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883): Pécs városa. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 13x17 cm
10964.

3 000 HUF
7,96
8,57
Samuel John Carter (1835-1892) festménye után, Alfred Lucas (1841-1886) metszés: Kiskutyák (The first taste). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 58x47 cm
10965.

15 000 HUF
39,79
42,86
Kovács Mihály (1819-1892) festménye után, Marin-Lavigne, Louis Stanislas (1797-1860) metszése: Árpád fejedelemmé választása. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Nyomtatta Lemercier Párizsban. A Pesti Müegyesület tagjainak az 1854. évre. Heyenként kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 49x73 cm
10966.

18 000 HUF
47,75
51,43
Samuel John Carter (1835-1892) festménye után, Alfred Lucas (1841-1886) metszés: Rókakölykök (Young freebooters). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 58x47 cm
10967.

15 000 HUF
39,79
42,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF