10892.
411. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Boromisza Tibor (1880-1960): Ex libris Morvay Zsigmond (1910 körül). Klisényomat, papír, jelzett a nyomaton. 15x8 cm. Üvegezett fa keretben. Ritka!