10527.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
CP jelzéssel: Gitározó lány. Olaj, falemez, kissé sérült. 51×39,5 cm