10865.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 000 HUF
10
Jelzés nélkül: Kisbaba portréja. Olaj, vászon, Dekoratív kopott fakeretben, restaurált vászon, 50,5x41cm