10491.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Anya gyermekével. Olaj, vászon. Hátoldalán korabeli "(...) 6K (...) felirattal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 39,5x30 cm