10602.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Móricz Madár jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 24x30,5 cm.