10623.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Szabadi jelzéssel: Virágos csendélet. Olaj, vászon. keret nélkül. 50x40cm