10637.
411. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
Toth E 1977 jelzéssel: Modern portré. Olaj, karton. Kissé sérült (felületi festékhiánnyal). Dekoratív keretben, 29,5×20,5 cm