Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10498.
AK vagy KA ligatúrás monogram jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött festő alkotása: Vízparti táj. Akvarell, papír. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 29×45,5 cm
Other collectibles
10506.
Meténg, Vinca Minor, Erdei Termék Vállalat. Tasak, címke vagy egyéb reklám terv. Tempera, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 1960 körül. 18×12 cm
Other collectibles
10508.
Jelzés nélkül: Király és királynő, 1960-70 körül. Zománcfesték, rézlemez. Fa keretben, hátoldalán Nemez és Rostfeldolgozó Háziipari Szövetkezet címkéjével. 31×15,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Other collectibles
10509.
Szabó (...) jelzéssel: Kőszegi részlet, 1976. Monotípia, papír, hátoldalán jelzett és autográf ajándékozási sorokkal dr. Soós Imre részére. Paszpartuban. 18,5×28 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.