10008. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
95 000 HUF
0 HUF
Antal Lóránd (1903-1975): Fekvő női akt, 1935. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív, kissé sérült korabeli fa keretben, 60×100 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf