12 000 HUF
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balatoni táj, Balatonfenyves felől, 1930-40 körül. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Sérült, részben javított. Dekoratív, sérült fa keretben. 33x48 cm