10061. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
17
0 HUF
Borsos Miklós (1906-1990): Leány (női akt). Rézkarc, papír, jelzett, feltekerve, törésnyomokkal, apró foltokkal, lap teteje vágott, 29,5x38 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf