10115. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Fontos Sándor (1920-1991): Őszi erdő. Vegyes technika, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képrcsarnok Vállalat címkéjével, sérült. Fa keretben, 50×70 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf