10282. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Franz Melchers (1868-1944): La Phal?ne des Iles de la Mer, 1897 körül. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Lap jobb alsó sarkában kissé sérült. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 33x23 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf