10182. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
3 600 HUF
0 HUF
Istókovits Kálmán (1898-1990): Újpesti öböl. Rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos, 28x32 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf