10185. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
25
0 HUF
Joachim József (1897-1954): Dunaparti részlet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent (halványan), hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, sérült blondel keretben. 50×70 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf