10204. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén), 4 db mű: Veszprémi részletek, 1962. Ceruza, papír, jelzés nélkül, mind kissé sérült, helyenként kissé foltos, 21x29,5 cm
Photo of the item taken by : ekb