4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén), 5 db mű: Balatonfüredi részletek. Ceruza, papír, jelzés nélkül, mind sérült és hiányos, helyenként kissé foltos, 12,5x20 cm