10212. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Kass János (1927-2010): Huszár oroszlánnal. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, 14,5×14,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf