16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Kelety Gusztáv (1834-1902): Bernriedi részlet (Felső-Bajorország). Ceruza, papír. Hagyatéki bélyegzővel. 11x17,5 cm. Üvegezett, sérült fa keretben. / Gusztáv Kelety (1834-1902): Bernriedi (Oberbayern). Pencil on paper. With estate stamp. 11x17,5 cm. Framed.