34 000 HUF
Kézdi-Kovács László (1864-1942): Kunyhó (Anglia), 1911 körül. Olaj, fa. Jelzett. Hátoldalán Kézdi-Kovács László autográf feliratával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében, majd hagyatékában. 20x29 cm / László Kézdi Kovács (1864-1942): Cottage (England), around 1911. Oil on wood. Signed. With the painter's autograph description on the reverse. 20x29 cm