38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Lakatos Artúr (1880-1968): Zöldellő táj (Franciaország?). Olaj, vászon, kartonra kasírozva, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben, 19,5x27 cm