10284. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Merényi Rudolf (1893-1957): Pihenő modell. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett, sérült fa keretben. 22,5x16,5 cm.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf