10283. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
3 200 HUF
10
0 HUF
Merényi Rudolf (1893-1957): Ülő női akt. Színezett rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, papírra kasírozva (utóbbi szélein sérült), 33,5x42,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert