10366. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Remsey Jenő (1885-1980): Erdőszéle. Színezett rézkarc, papír, jelzett, bal felső sarka foltos, fa keretben, 29,5x39 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras