10396. 411. Closed Online auction Paintings and graphics
18 000 HUF
0 HUF
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Beteg sejt, 1971. Rézkarc, monotípia, papír, jelzett, próbanyomat "(próba)" jelzéssel, lap széle vágott, 21,5×17 cm
Photo of the item taken by : ra